Кошик

Відгуки про компанію ЇМО Разом

  • Олександра С.
    Відмінно
  • Сергій Г.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Гарні продукти на випадок блекауту. Рекомендую!

  • Ольга Л.
    Відмінно
  • Олександр М.
    Відмінно
  • Роман Л.
    Відмінно

    Це дуже смачно, наче свіжоприготоване.

  • Наталія Г.
    Відмінно
  • Оксана А.
    Відмінно
  • Ольга Б.
    Відмінно
  • Руслан Д.
    Відмінно
  • Олена Б.
    Відмінно

    Їжа наче домашня. Смачно, поживно. Зручно брати на роботу і зберігати без холодильника. Дякую, буду замовляти ще😀