Взяв всього по трошку, спробував тільки пшоняну кашу з яловичиною. 1. Страва нагадує таку, яку б ви самі на багатті приготували у казанку, якби би взяли з собою кожен інгредієнт окремо. Не хотілось додавати ні солі, ні перцю (зазвичай у подібну готову їжу мені особисто хочеться). Страва не виходить сухою. Холодною її дійсно можна їсти, вона смачна. По смаку – це приблизно той самий Adventure menu, але за 90 грн замість 350. 2. По фотках думав, що пакети будуть великі, але це не так. По розміру трошки більші (по периметру) за пакети, від, наприклад, ЇДЛО. Тобто їх реально брати з собою навіть у карман (ну раптом що). 3. Звісно невеликий мінус у порівнянні з дегідрованою їжею – це маса. Але це для легкоходів, мені ж як emergency supply – взагалі пофіг. 4. Розмір порції – добре, якраз наївся. Мені особисто ще захотілось трошки солоденьким полірнутись, але це таке :) М'яса достатньо, а найголовніше – воно не занадто дрібно порізано. Тобто реально враження як від повноцінної страви, на відміну від дегідрованих варіантів, де м'ясо ледь не на фарш порізано. Компанії – успіхів. Ще буду точно брати у майбутньому. Цікаво також буде спробувати їхнє бачення дегідрованих страв, якщо такі колись будуть. А, і щодо свіжості, начебто я отримав прям свіжак-свіжак. Бо при терміні придатності в 1 рік на моїх Вжити до – жовтень 2023
Віктор К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Смачно, навіть якщо порівнювати зі звичайною їжею !
Марія С.
Відмінно
Поки спробували тільки чилі кон карне, дууууже смачно! Чекаємо на свинину в барбекю :)
Коментар продавця
Дякуємо за такий фідбек! Радіємо, що вам було смачно. Звертайтесь ще!
Михайло Ц.
Відмінно
Швидко зв'язалися, відправили одразу після оплати, ще не куштував, але якісне фасування.
Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук!
Владислав К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все просто круто, буду ще замовляти
Коментар продавця
Дякуємо за такий фідбек! Радіємо, що вам було смачно. Звертайтесь ще!
Відгуки про компанію ЇМО Разом
Взяв всього по трошку, спробував тільки пшоняну кашу з яловичиною.
1. Страва нагадує таку, яку б ви самі на багатті приготували у казанку, якби би взяли з собою кожен інгредієнт окремо. Не хотілось додавати ні солі, ні перцю (зазвичай у подібну готову їжу мені особисто хочеться). Страва не виходить сухою. Холодною її дійсно можна їсти, вона смачна. По смаку – це приблизно той самий Adventure menu, але за 90 грн замість 350.
2. По фотках думав, що пакети будуть великі, але це не так. По розміру трошки більші (по периметру) за пакети, від, наприклад, ЇДЛО. Тобто їх реально брати з собою навіть у карман (ну раптом що).
3. Звісно невеликий мінус у порівнянні з дегідрованою їжею – це маса. Але це для легкоходів, мені ж як emergency supply – взагалі пофіг.
4. Розмір порції – добре, якраз наївся. Мені особисто ще захотілось трошки солоденьким полірнутись, але це таке :) М'яса достатньо, а найголовніше – воно не занадто дрібно порізано. Тобто реально враження як від повноцінної страви, на відміну від дегідрованих варіантів, де м'ясо ледь не на фарш порізано.
Компанії – успіхів. Ще буду точно брати у майбутньому. Цікаво також буде спробувати їхнє бачення дегідрованих страв, якщо такі колись будуть.
А, і щодо свіжості, начебто я отримав прям свіжак-свіжак. Бо при терміні придатності в 1 рік на моїх Вжити до – жовтень 2023
Смачно, навіть якщо порівнювати зі звичайною їжею !
Поки спробували тільки чилі кон карне, дууууже смачно! Чекаємо на свинину в барбекю :)
Дякуємо за такий фідбек!
Радіємо, що вам було смачно. Звертайтесь ще!
Швидко зв'язалися, відправили одразу після оплати, ще не куштував, але якісне фасування.
Дякуємо за ваш відгук!
Все просто круто, буду ще замовляти
Дякуємо за такий фідбек!
Радіємо, що вам було смачно. Звертайтесь ще!