Кошик

Відгуки про компанію ЇМО Разом

  • Людмила Д.
    Нейтрально

    Замовила на пробу кілька закруток, замовлення вислали дуже швидко, це плюс. Але щойно спробувала баклажани кімчі й томати кімчі - і це просто звичайні баклажани й томати в томатному ледь-ледь гострому соусі. Що робить їх "кімчі"? Що саме там "по-корейськи"? У них взагалі нема смаку, притаманного кімчі. Ок, я не очікувала точно такого ж смаку, бо кімчі - ферментований продукт. Але я сподівалася, що хоча б спеції відповідні будуть.
    До того ж закрутки майже ніякі, недосолені. На етикетках не вказано склад продукту - це як взагалі?..
    Дуже розчарована. Їсти можна, звичайна консервація, якби не оце "кімчі" й "по-корейськи", то в мене претензій майже не було б. Але очікування не справдилися 🤷‍♀️

  • Євгеній Д.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Смак як завжди супер, але придоставці через розетку з якогось дива вскрили посилку.

  • Марина Н.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Ольга А.
    Відмінно

    дуже швидко приїхало замовлення, баночки гарно запаковані

  • михаил И.
    Дуже погано

    одна банка прийшла відкритою,залила всю коробку. В банках дуже багато розсолу,продукції 0,5 ємності.просто не рекомендував розвод

  • Ігор Л.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Артем М.
    Нейтрально

    Коробка майже наполовину забита папером, тому ціна доставки в відділення пошти у межах міста була 84 грн. Бува би самовивіз, поставив би максимум. Товар нормальний.

  • Виталий Д.
    Відмінно
  • Андрій Б.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Григорій Ч.
    Відмінно